Programul Ligii Florilor, sezonul 2019-2020! Cu cine va juca CSM Slatina?

68608947 2426365094111697 1654245364594638848 n

68608947_2426365094111697_1654245364594638848_n Programul Ligii Florilor, sezonul 2019-2020! Cu cine va juca CSM Slatina?În ultima zi a lunii august, noul sezon al Ligii Florilor va debuta.

 

Conform programului sezonului 2019-2020 stabilit de Federaţia Română de Handbal (FRH), meciurile pe care fetele antrenate de Victorina Bora le vor avea, de-a lungul celor 26 de etape, sunt următoarele:

Etapa 1:
Rapid București vs. ASC Corona Brașov
Gloria Bistrița vs. SCM Craiova
HC Zalău vs. CSM București
SCM Gloria Buzău vs. ”U” Cluj
Minaur Baia Mare vs. Măgura Cisnădie
AHCM Unirea Slobozia vs. CSM Slatina
SCM Râmnicu Vâlcea vs. HC Dunărea Brăila

Etapa 2:
ASC Corona Brașov vs. HC Dunărea Brăila
CSM Slatina vs. SCM Râmnicu Vâlcea
Măgura Cisnădie vs. AHCM Unirea Slobozia
”U” Cluj vs. Minaur Baia Mare
CSM București vs. SCM Gloria Buzău
SCM Craiova vs. HC Zalău
Rapid București vs. Gloria Bistrița

Etapa 3:
Gloria Bistrița vs. ASC Corona Brașov
HC Zalău vs. Rapid București
SCM Gloria Buzău vs. SCM Craiova
Minaur Baia Mare vs. CSM București
AHCM Unirea Slobozia vs. ”U” Cluj
SCM Râmnicu Vâlcea vs. Măgura Cisnădie
HC Dunărea Brăila vs. CSM Slatina

Etapa 4:
ASC Corona Brașov vs. CSM Slatina
Măgura Cisnădie vs. HC Dunărea Brăila
”U” Cluj vs. SCM Râmnicu Vâlcea
CSM București vs. AHCM Unirea Slobozia
SCM Craiova vs. Minaur Baia Mare
Rapid București vs. SCM Gloria Buzău
Gloria Bistrița vs. HC Zalău

Etapa 5:
HC Zalău vs. ASC Corona Brașov
SCM Gloria Buzău vs. Gloria Bistrița
Minaur Baia Mare vs. Rapid București
AHCM Unirea Slobozia vs. SCM Craiova
SCM Râmnicu Vâlcea vs. CSM București
HC Dunărea Brăila vs. ”U” Cluj
CSM Slatina vs. Măgura Cisnădie

Etapa 6:
ASC Corona Brașov vs. Măgura Cisnădie
”U” Cluj vs. CSM Slatina
CSM București vs. HC Dunărea Brăila
SCM Craiova vs. SCM Râmnicu Vâlcea
Rapid București vs. AHCM Unirea Slobozia
Gloria Bistrița vs. Minaur Baia Mare
HC Zalău vs. SCM Gloria Buzău

Etapa 7:
SCM Gloria Buzău vs. ASC Corona Brașov
Minaur Baia Mare vs. HC Zalău
AHCM Unirea Slobozia vs. Gloria Bistrița
SCM Râmnicu Vâlcea vs. Rapid București
HC Dunărea Brăila vs. SCM Craiova
CSM Slatina vs. CSM București
Măgura Cisnădie vs. ”U” Cluj

Etapa 8:
ASC Corona Brașov vs. ”U” Cluj
CSM București vs. Măgura Cisnădie
SCM Craiova vs. CSM Slatina
Rapid București vs. HC Dunărea Brăila
Gloria Bistrița vs. SCM Râmnicu Vâlcea
HC Zalău vs. AHCM Unirea Slobozia
SCM Gloria Buzău vs. Minaur Baia Mare

Etapa 9:
Minaur Baia Mare vs. ASC Corona Brașov
AHCM Unirea Slobozia vs. SCM Gloria Buzău
SCM Râmnicu Vâlcea vs. HC Zalău
HC Dunărea Brăila vs. Gloria Bistrița
CSM Slatina vs. Rapid București
Măgura Cisnădie vs. SCM Craiova
”U” Cluj vs. CSM București

Etapa 10:
ASC Corona Brașov vs. CSM București
SCM Craiova vs. ”U” Cluj
Rapid București vs. Măgura Cisnădie
Gloria Bistrița vs. CSM Slatina
HC Zalău vs. HC Dunărea Brăila
SCM Gloria Buzău vs. SCM Râmnicu Vâlcea
Minaur Baia Mare vs. AHCM Unirea Slobozia

Etapa 11:
AHCM Unirea Slobozia vs. ASC Corona Brașov
SCM Râmnicu Vâlcea vs. Minaur Baia Mare
HC Dunărea Brăila vs. SCM Gloria Buzău
CSM Slatina vs. HC Zalău
Măgura Cisnădie vs. Gloria Bistrița
”U” Cluj vs. Rapid București
CSM București vs. SCM Craiova

Etapa 12:
ASC Corona Brașov vs. SCM Craiova
Rapid București vs. CSM București
Gloria Bistrița vs. ”U” Cluj
HC Zalău vs. Măgura Cisnădie
SCM Gloria Buzău vs. CSM Slatina
Minaur Baia Mare vs. HC Dunărea Brăila
AHCM Unirea Slobozia vs. SCM Râmnicu Vâlcea

Etapa 13:
SCM Râmnicu Vâlcea vs. ASC Corona Brașov
HC Dunărea Brăila vs. AHCM Unirea Slobozia
CSM Slatina vs. Minaur Baia Mare
Măgura Cisnădie vs. SCM Gloria Buzău
”U” Cluj vs. HC Zalău
CSM București vs. Gloria Bistrița
SCM Craiova vs. Rapid București

Etapa 14:
ASC Corona Brașov vs. Rapid București
SCM Craiova vs. Gloria Bistrița
CSM București vs. HC Zalău
”U” Cluj vs. SCM Gloria Buzău
Măgura Cisnădie vs. Minaur Baia Mare
CSM Slatina vs. AHCM Unirea Slobozia
HC Dunărea Brăila vs. SCM Râmnicu Vâlcea

Etapa 15:
HC Dunărea Brăila vs. ASC Corona Brașov
SCM Râmnicu Vâlcea vs. CSM Slatina
AHCM Unirea Slobozia vs. Măgura Cisnădie
Minaur Baia Mare vs. ”U” Cluj
SCM Gloria Buzău vs. CSM București
HC Zalău vs. SCM Craiova
Gloria Bistrița vs. Rapid București

Etapa 16:
ASC Corona Brașov vs. Gloria Bistrița
Rapid București vs. HC Zalău
SCM Craiova vs. SCM Gloria Buzău
CSM București vs. Minaur Baia Mare
”U” Cluj vs. AHCM Unirea Slobozia
Măgura Cisnădie vs. SCM Râmnicu Vâlcea
CSM Slatina vs. HC Dunărea Brăila

Etapa 17:
CSM Slatina vs. ASC Corona Brașov
HC Dunărea Brăila vs. Măgura Cisnădie
SCM Râmnicu Vâlcea vs. ”U” Cluj
AHCM Unirea Slobozia vs. CSM București
Minaur Baia Mare vs. SCM Craiova
SCM Gloria Buzău vs. Rapid București
HC Zalău vs. Gloria Bistrița

Etapa 18:
ASC Corona Brașov vs. HC Zalău
Gloria Bistrița vs. SCM Gloria Buzău
Rapid București vs. Minaur Baia Mare
SCM Craiova vs. AHCM Unirea Slobozia
CSM București vs. SCM Râmnicu Vâlcea
”U” Cluj vs. HC Dunărea Brăila
Măgura Cisnădie vs. CSM Slatina

Etapa 19:
Măgura Cisnădie vs. ASC Corona Brașov
CSM Slatina vs. ”U” Cluj
HC Dunărea Brăila vs. CSM București
SCM Râmnicu Vâlcea vs. SCM Craiova
AHCM Unirea Slobozia vs. Rapid București
Minaur Baia Mare vs. Gloria Bistrița
SCM Gloria Buzău vs. HC Zalău

Etapa 20:
ASC Corona Brașov vs. SCM Gloria Buzău
HC Zalău vs. Minaur Baia Mare
Gloria Bistrița vs. AHCM Unirea Slobozia
Rapid București vs. SCM Râmnicu Vâlcea
SCM Craiova vs. HC Dunărea Brăila
CSM București vs. CSM Slatina
”U” Cluj vs. Măgura Cisnădie

Etapa 21:
”U” Cluj vs. ASC Corona Brașov
Măgura Cisnădie vs. CSM București
CSM Slatina vs. SCM Craiova
HC Dunărea Brăila vs. Rapid București
SCM Râmnicu Vâlcea vs. Gloria Bistrița
AHCM Unirea Slobozia vs. HC Zalău
Minaur Baia Mare vs. SCM Gloria Buzău

Etapa 22:
ASC Corona Brașov vs. Minaur Baia Mare
SCM Gloria Buzău vs. AHCM Unirea Slobozia
HC Zalău vs. SCM Râmnicu Vâlcea
Gloria Bistrița vs. HC Dunărea Brăila
Rapid București vs. CSM Slatina
SCM Craiova vs. Măgura Cisnădie
CSM București vs. ”U” Cluj

Etapa 23:
CSM București vs. ASC Corona Brașov
”U” Cluj vs. SCM Craiova
Măgura Cisnădie vs. Rapid București
CSM Slatina vs. Gloria Bistrița
HC Dunărea Brăila vs. HC Zalău
SCM Râmnicu Vâlcea vs. SCM Gloria Buzău
AHCM Unirea Slobozia vs. Minaur Baia Mare

Etapa 24:
ASC Corona Brașov vs. AHCM Unirea Slobozia
Minaur Baia Mare vs. SCM Râmnicu Vâlcea
SCM Gloria Buzău vs. HC Dunărea Brăila
HC Zalău vs. CSM Slatina
Gloria Bistrița vs. Măgura Cisnădie
Rapid București vs. ”U” Cluj
SCM Craiova vs. CSM București

Etapa 25:
SCM Craiova vs. ASC Corona Brașov
CSM București vs. Rapid București
”U” Cluj vs. Gloria Bistrița
Măgura Cisnădie vs. HC Zalău
CSM Slatina vs. SCM Gloria Buzău
HC Dunărea Brăila vs. Minaur Baia Mare
SCM Râmnicu Vâlcea vs. AHCM Unirea Slobozia

Etapa 26:
ASC Corona Brașov vs. SCM Râmnicu Vâlcea
AHCM Unirea Slobozia vs. HC Dunărea Brăila
Minaur Baia Mare vs. CSM Slatina
SCM Gloria Buzău vs. Măgura Cisnădie
HC Zalău vs. ”U” Cluj
Gloria Bistrița vs. CSM București
Rapid București vs. SCM Craiova

 

Lasă un răspuns