Fotbal: CSM Slatina – Unirea Bascov 3-1

59B35918-BA89-4BB4-BE37-7215F4E197D1

CSM Slatina a susținut, în cursul zilei de miercuri, amicalul împotriva formației Unirea Bascov, pe Stadionul “1 Mai” din Slatina.
“Echipa noastră a câştigat, scor 3-1, şi cel de-al doilea meci de pregătire al iernii, susţinut în compania celor de la Unirea Bascov. Golurile au fost marcate de Daniel Rogoveanu, care a reuşit o dublă, şi Ovidiu Popescu, în timp ce pentru oaspeţi a înscris Alexandru Dună. Antrenorul echipei noastre, Dinu Todoran, a rulat şi în acest joc întreg lotul CSM Slatina.” au declarat reprezentanții clubului slătinean.

CSM Slatina va continua sâmbătă, 6 februarie, seria meciurilor de pregătire. Gruparea slătineană va întâlni, la Rovinari, de la ora 12.00, divizionara secundă, Viitorul Târgu Jiu. 

Lasă un răspuns