Liga 3, etapa 9
Etapa a 9-a a Ligii 3 debutează de vineri, de la ora 15:00, cu 13 meciuri din totalul de 49.
Meciurile din etapa 9 a celor zece serii ale Ligii 3:
SERIA 1, etapa 9
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
Foresta Suceava – CSM Ceahlăul Piatra Neamţ
Huşana Huşi – Ştiinţa Miroslava
Dante Botoşani – Şomuz Fălticeni
CSM Bacău – Bucovina Rădăuţi
Sporting Juniorul Vaslui – CSM Paşcani
SERIA 2, etapa 9
vineri, 22 octombrie 2021, ora 15:00
Aerostar Bacău – Dinamo Bacău
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 14:00
CSM Focşani – Sporting Lieşti
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
Viitorul Ianca – Sportul Chiscani
SC Oţelul Galaţi – CSM Râmnicu Sărat
CS Făurei – Metalul Buzău
SERIA 3, etapa 9
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
Agricola Borcea – Înainte Modelu
CS Afumaţi – CSM Feteşti
CSM Olteniţa – SC Popeşti Leordeni
Gloria Albeşti – Farul Constanţa 2
Recolta Gheorghe Doja – FC Voluntari 2
SERIA 4, etapa 9
vineri, 22 octombrie 2021, ora 15:00
Unirea Bascov – Academica Clinceni 2
FCSB 2 – Campionii FC Argeş 2
Flacăra Moreni – Rapid 2
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
CS Tunari – Dinamo 2
Progresul Spartac – Real Bradu
SERIA 5, etapa 9
vineri, 22 octombrie 2021, ora 15:00
FC Hermannstadt 2 – CS Blejoi
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 14:00
SR Braşov – KSE Târgu Secuiesc
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
CSO Plopeni – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2
Kids Tâmpa Braşov – FC Pucioasa
Olimpic Cetate Râşnov – AFC Odorheiu Secuiesc
SERIA 6, etapa 9
vineri, 22 octombrie 2021, ora 15:00
CSM Slatina – Universitatea Craiova 2
CSM Alexandria – Viitorul Dăeşti
ACSO Filiaşi – Petrolul Potcoava
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
Flacăra Horezu – Sporting Roşiori
Minerul Costeşti – Vediţa Coloneşti
SERIA 7, etapa 9
vineri, 22 octombrie 2021, ora 15:00
Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 – Gilortul Târgu Cărbuneşti
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
Viitorul Şimian – CSM Deva
CSM Jiul Petroşani – Aurul Brad
CSM Reșița – Pandurii Târgu Jiu
Progresul Ezeriş – Voinţa Lupac
SERIA 8, etapa 9
vineri, 22 octombrie 2021, ora 15:00
CSC Dumbrăviţa – Frontiera Curtici
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – Gloria Lunca Teuz Cermei
Şoimii Lipova stă.
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
Avântul Periam – Crişul Chişineu Criş
Progresul Pecica – Pobeda Star Bisnov
SERIA 9, etapa 9
vineri, 22 octombrie 2021, ora 15:00
Viitorul Cluj – Sticla Arieşul Turda
Sănătatea Cluj – Unirea Ungheni
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
CS Hunedoara – Metalurgistul Cugir
AFC Unirea Alba Iulia – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa Năsăud – CS Ocna Mureş
SERIA 10, etapa 9
sâmbătă, 23 octombrie 2021, ora 15:00
Progresul Şomcuta Mare – CSM Satu Mare
SCM Zalău – Luceafărul Oradea
Sportul Şimleu Silvaniei – Someşul Dej
Minaur Baia Mare – CFR Cluj 2
Lotus Băile Felix – CA Oradea