Ştirbu: testul COVID-19 a ieşit negativ

Îți recomandăm

Deputatul Gigel Ştirbu nu este purtător al coronavirusului. Testul COVID-10, făcut zilele trecute de politician, a ieşit negativ.

Mi-a ajuns rezultatul testului COVID-19 făcut zilele trecute ţi este NEGATIV.  Sunt în autoizolare acasă ţi vă invit pe toţi să încercaţi să evitaţi cât mai mult posibil drumurile şi locurile publice.
Țările în care măsurile de distanțare socială au fost respectate reușesc să controleze mai repede coronavirusul. Doar împreună, atenți și preventivi vom trece peste această grea încercare la care este supusă țara noastră si întreaga lume. Să fim responsabili!
” a precizat politicianul.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Borsec, Votat Produsul Anului® 2026 pentru inovație în categoria apă minerală

Competiția Votat Produsul Anului® și-a desemnat câștigătorii pentru ediția 2026, aducând în prim-plan atât inovațiile validate direct de consumatori,...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img