O vâlceancă, supărată că a înşelat-o soţul, s-a răzbunat pe BMW-ul bărbatului: „Să te saturi”

Îți recomandăm

Episod inedit petrecut în localitatea Drăgăşani, judeţul Vâlcea. O femeie, care şi-a prins soţul înşelând-o, s-a răzbunat pe BMW-ul bărbatului.

A avut nevoie de făină, maioneză, flori şi o cheie pentru a-şi duce la bun sfârşit planul. „Să te saturi de figuri și de…– semnat, Alina”, a scrijelit femeia pe portierele autoturismului, potrivit Vocea Vâlcii.

Totul s-a întâmplat în plină zi, sub privirile curioase ale trecătorilor, care au scos telefoanele să filmeze momentul.

La acest moment nu a fost raportată nicio plângere, dar distrugerea mașinii – chiar dacă e în familie – poate avea urmări legale.

sursa A1

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Meteorologii avertizează. Luna iulie se anunță fierbinte

În luna iulie temperaturile se anunță mai ridicate decât cele obișnuite, iar ploile vor fi reduse, potrivit prognozei pentru următoarele 4...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img