Jandarmul care a incendiat o mașina pe fondul geloziei a fost eliberat

Îți recomandăm

Curtea Militară de Apel Bucureşti a schimbat sentinţa în cazul jandarmului condamnat la închisoare cu executare pentru că a incendiat o maşină, iar focul s-a extins la alte opt autoturisme. Bărbatul a primit patru ani de supraveghere, faţă de condamnarea iniţială de doi ani şi şase luni cu executare.

Curtea Militară de Apel Bucureşti a decis să îl elibereze pe căpitanul George Daniel Băcanu, după ce judecătorii au dispus suspendarea executării pedepsei de 2 ani şi 6 luni.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Vârsta de pensionare crește pentru femei din iulie 2026

Începând cu luna iulie 2026, femeile care îndeplinesc criteriile prevăzute de lege vor putea solicita pensia pentru limită de...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img