Legumicutorii olteni sunt așteptați la DAJ și în week-end

Îți recomandăm

Direcția pentru Agricultură Olt vine în sprijinul fermierilor care doresc să acceseze Programul „Tomata”. Termenul de înscriere în program este până pe 1 aprilie.

Reprezentanții instituției vor avea program de lucru și astăzi, între orele 08:00 și 16:00. De asemenea, aceștia au anunțat printr-un comunicat de presă, că cereri se pot depune și luni 3 aprilie, între orele 07:00 și 16:00. Până la această dată din Olt, sunt înregistrați în „Tomata”, 6.600 de legumicultori.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img