
Deputatul PSD Olt, Cătălin Grecu a votat la LPS.
”Am venit cu gânduri foarte bune! Am venit cu toată încrederea, am votat cu Slatina, în suflet, și cu slătinenii lângă ea. Am votat pentru continuarea proiectelor, în Slatina, pentru menținerea bunului-simț, în Slatina, pentru unire și uniune, pentru familia tradițională. Cred că, astă seară, perseidele se închid și cometele galbene o să dispară, le așteptăm peste patru ani”, a declarat Grecu
Acesta a vorbit și despre viitorul județului Olt, dar și despre echipa ce PSD și PNL o va trimite în Parlamentul European
”Vedem cu toții că județul s-a transformat fantastic, de când Marius Oprescu este președintele Consiliului Județean. Sunt mulțumit și, cu asta, am spus tot, ca și cetățean. La Europarlamentare, este decizia partidului, avem listă comună, chiar dacă nu a funcționat peste tot. Sunt candidați buni și România are nevoie de ei, i-am votat”, a subliniat Grecu










