Fosta iubită a jucătorului de tenis Grigor Dimitrov susține că un angajat al aeroportului a ”abuzat-o”, i-a filmat pe ea și pe cei doi copii care o însoțeau, fiica sa și nepotul ei, și nu i-a lăsat să treacă de check-in până când a ajuns la Poliție.
Mădălina Ghenea a publicat o serie de fotografii cu angajatul de la aeroport pe care îl acuză că a ”abuzat-o” și a povestit pe larg prin ce a trecut.
”Acest om m-a abuzat. Ne-a filmat pe mine și pe copiii mei. Mi-a spus că-mi va anula biletele de avion, chiar dacă totul era plătit. Comportament incredibil față de doi copii și o femeie. Prietenii mei au încercat să mă ajute, dar au fost insultați.
Plângeam cu fiica mea și cu nepotul meu și el ne-a râs în față. În momentul în care am mers la Poliție, a decis, în sfârșit, să ne lase să plecăm, după o oră în care am plâns în fața biroului de check-in. Mi-au mai pierdut și bagajul! Într-o vacanță cu copiii, fără unul dintre cele mai importante obiecte ale mele”, a scris Mădălina Ghenea, pe Instagram.
Sursă: digisport.ro










