Angajații DASIP Slatina au identificat autoturismele abandonate pe străzile: Aleea Plopilor, Centura Basarabilor, Arinului și Aleea Castanilor

Îți recomandăm

În primele zile ale lunii septembrie, angajații DASIP Slatina au identificat mai multe autoturisme ce par a fi abandonate, pe străzile: Aleea Plopilor, Centura Basarabilor, Arinului și Aleea Castanilor. În colaborare cu Poliția Locală au trimis citații proprietarilor pentru ridicarea mașinilor de pe domeniul public.

Au fost demarate acțiuni de identificare a autovehiculelor ce par a fi abandonate, pe străzile: Aleea Plopilor, Centura Basarabilor, Arinului și Aleea Castanilor, acțiuni în urma cărora s-a transmis o listă către Poliția Locală pentru verificarea acestora, în vederea demarării procedurilor de ridicare de pe domeniul public.” transmite DASIP Slatina.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Sindicatul SANITAS Olt declanșează greva japoneză: „Primul pas spre greva generală dacă legea salarizării nu este retrasă”

Sistemul de sănătate din județul Olt intră în fază de protest. Angajații din spitale poartă banderole albe la locul...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img