Clubul Nautic şi de Agrement „Plaja Olt” se închide

Îți recomandăm

În perioada 29 noiembrie – 1 decembrie, Clubul Nautic şi de Agrement „Plaja Olt” va fi închis. Programul normal va fi reluat din ziua următoare, 2 decembrie.
Reprezentanţii Clubului Nautic au anunțat programul în perioada 29 noiembrie – 1 decembrie. Astfel, facilităţile Clubului nu vor fi diponibile luni și marți, urmând ca programul normal să fie reluat de miercuri.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Paul Stănescu susține că PSD a greșit refuzând colaborarea cu AUR

Senatorul PSD Paul Stănescu, fost secretar general al partidului, a declarat marți seară că social-democrații au greșit atunci când...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img