DOLIU în poliție! A murit după ce a fost confirmat cu COVID 19

Îți recomandăm

Poliția din Olt este în doliu. Virusul chinezesc nu iartă pe nimeni și face victime și printre polițiștii olteni. Șeful de post de la Ipotești, confirmat cu COVID 19 și internat la Caracal, apoi transferat la Institutul Național de Boli Infecțioase Matei Balș din București a pierdut sâmbătă seară lupta cu temutul virus. Alexandru Gibea în vârstă de 49 ani era căsătorit, soția sa este cadru medical și lucrează în prima linie unde luptă împotriva acest virus perfid și nemilos.

Sincere condoleanțe pentru familia îndurerată!

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Începe Evaluarea Națională 2026: Elevii susțin astăzi prima probă scrisă

Elevii de clasa a VIII-a susțin luni, 22 iunie, prima probă scrisă din cadrul Evaluării Naționale 2026, cea la...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img