Marian Viorel Tudorică vrea ca toate blocurile din Drăgănești-Olt să fie reabilitate

Îți recomandăm

Marian Viorel Tudorică, primarul orașului Drăgănești-Olt, luptă zi de zi ca cetățenii care i-au acordat votul de încredere să ducă un trai mai bun, iar pentru aceasta au nevoie de confort și siguranță. Printre prioritățile locale, edilul vrea ca toate blocurile din orașul său să fie reabilitate. Deja există un proiect prin care jumătate din locuințele din Drăgănești-Olt să fie modernizate:

“Am făcut un proiect cu aproximativ jumătate din blocurile existente în orașul Drăgănești, urmând ca din anul 2022 să introducem și celălalt proiect pentru restul blocurilor din localitatea noastră.” a precizat edilul.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Joi, 25 Iunie, ședința ordinară a Consiliului Județean Olt

Consiliul Județean Olt se reunește joi, 25 Iunie 2026, în ședință ordinară, începând cu ora 11:00. Întâlnirea are loc...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img