Oltul a înregistrat un nou deces din cauza COVID-19

Îți recomandăm

Oltul a înregistrat un nou deces cauzat de temutul virus chinezesc. Un bărbat de 44 de ani, din Balș, care pe 30 august s-a internat pe Secția de Terapie Intensivă a Spitalului Județean de Urgență Slatina, iar pe 31 august a fost confirmat cu virusul SARS-COV2, și-a dat ultima suflare în data de 7 septembrie.
Bărbatul mai suferea și de bronhopneumonie și psoriazis.

Oltul a ajuns la 46 de decese din cauza COVID-19.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Sorin Grindeanu anunță pași spre noul Guvern și atacă USR: ‘S-a ajuns la deblocarea crizei prin blocaj’

Președintele PSD și liderul Camerei Deputaților, Sorin Grindeanu, susține că negocierile politice pentru formarea unui nou Guvern au intrat într-o etapă decisivă,...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img