Peste 18.000 de persoane s-au imunizat la Maratonul Vaccinării

Îți recomandăm

Maratonul vaccinării din Capitală a intrat în cea de-a treia zi și ultima. Până duminică seara, peste 18.000 de persoane s-au vaccinat la centrele de la Sala Palatului și Biblioteca Națională.

Peste 18.000 de persoane s-au vaccinat în urma acțiunii maraton de la București, anunță rectorul Universității de Medicină și Farmacie din București, profesorul Viorel Jinga.

Maratonul continuă până luni la 8:00 dimineața.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Slatina: o nouă zonă modernizată, la intersecția străzilor Cornișei și Crișan

La intersecția străzilor Cornișei și Crișan, zona ACR, o nouă zonă verde a prins viață datorită administrației liberale condusă...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img