Sute de olteni în autoizolare și plasați în centrele din județ

Îți recomandăm

Potrivit datelor puse la dispoziție de instituția prefectului la începutul acestei săptămâni în județul nostru sunt aproape 1.100 de olteni aflați în autoizilare dar și în centrele de carantină.

Mai exact este vorba despre puțin peste o mie de persoane aflate în autoizolare, 77 sunt carantinate în centrele din județ. De asemenea 723 au ieșit din izolarea la domiciliu.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Vulturești: satul Valea lui Alb, fără curent electric

Luni, 22 iunie, în intervalul orar 8:30-16:30, alimentarea cu energie electrică va fi întreruptă în satul Valea lui Alb...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img