Victorina Bora: “Sunt foarte supărată pentru modul în care au tratat finalizarea!”

Îți recomandăm

Victorina Bora, antrenorul echipei de handbal CSM Slatina, a declarat că este foarte supărată, după meciului cu Gloria Bistriţa. Cauza supărării antrenorului este cauzată de faptului că elevele sale au pierdut meciul în ultima clipă, scor 24-25:

”Din păcate sunt extrem, extrem de supărată pe ele, pentru modul în care au tratat finalizarea, au primit toate informațiile necesare, știau exact unde apără portarul, știau exact ce face fiecare jucătoare în parte. Nu m-a surprins cu nimic echipa din Bistrița, chiar dacă este o echipă cu jucătoare extrem de valoroase, extrem de bine pregătite și extrem de bine plătite. Nu are nicio importanță. Nu joacă bugetul, nu joacă banii. Joacă șapte la șapte. Șapte jucătoare de la echipa gazdă cu șapte jucătoare de la echipa adversă. Sunt foarte supărată pentru modul în care au tratat finalizarea!” a declarat Victorina Bora.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Dr. Renică Diaconescu, desemnat „Personalitatea Anului – Inovație în Neurologie”. Primăria Slatina îi acordă Diploma de Merit

Primăria municipiului Slatina va acorda, în cadrul ediției din acest an a evenimentului „Gala Laureaților”, titlul „Diplomă de Merit...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img