10.000 de măști de protecție, achiziționate de PNL Olt pentru oamenii legii

Îți recomandăm

În cadrul campaniei „Ajutăm să fim salvați”, membrii PNL Olt au achiziționat 10.000 de măști de protecție. În zilele următoare, materialele de protecție vor ajunge în dotarea polițiștilor, jandarmilor, pompierilor, Ambulanței Olt și Poștei Române, oamenilor care zi de zi luptă pentru binele nostru și care sunt cei mai expuși infectării cu COVID-19.
„În cadrul campaniei noastre „Ajutăm să fim salvați” 10000 de măști de protecție vor ajunge în aceste zile în dotarea polițiștilor, jandarmilor, pompierilor, polițiștilor de frontieră, Ambulanței Olt și Poștei Române. AJUTĂM pe cei din linia întâi SĂ FIM SALVAȚI!” a declarat Liviu Voiculescu, președintele PNL Olt.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Începe Evaluarea Națională 2026: Elevii susțin astăzi prima probă scrisă

Elevii de clasa a VIII-a susțin luni, 22 iunie, prima probă scrisă din cadrul Evaluării Naționale 2026, cea la...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img