Pensionarii din Slatina s-au întâlnit cu primarul Emil Moț

Îți recomandăm

Primarul reședinței de județ, Emil Moț, s-a întâlnit, cu pensionarii din Slatina. Edilul i-a asigurat pe bătrâni de sprijinul pe care actuala administrație locală îl va acorda pentru ca problemele ridicate de aceștia să-și găsească rezolvare.

„Suntem mereu prezenți alături de seniorii noștri, mulțumindu-le pentru sprijinul și sfaturile pe care ni le oferă! Am discutat pe diverse teme și totodată i-am asigurat de faptul că vom încerca în viitorul apropiat să găsim rezolvare la toate problemele pe care seniorii noștri le-au ridicat”, a spus primarul Slatinei.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

ANUNȚ PUBLIC

Având în vedere art. 7, alin. 23 din Legea nr. 50/1991 privind autorizarea executării lucrărilor de construcții, republicată, cu...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img