Primarul reședinței de județ, Emil Moț, s-a întâlnit, cu pensionarii din Slatina. Edilul i-a asigurat pe bătrâni de sprijinul pe care actuala administrație locală îl va acorda pentru ca problemele ridicate de aceștia să-și găsească rezolvare.
„Suntem mereu prezenți alături de seniorii noștri, mulțumindu-le pentru sprijinul și sfaturile pe care ni le oferă! Am discutat pe diverse teme și totodată i-am asigurat de faptul că vom încerca în viitorul apropiat să găsim rezolvare la toate problemele pe care seniorii noștri le-au ridicat”, a spus primarul Slatinei.










