Satul Bistrița, de pe raza orașului Piatra-Olt, fără apă la robinet

Îți recomandăm

În satul Bistrița, de pe raza teritorială a orașului Piatra-Olt alimentarea cu apă este oprită joi, 7 noiembrie, în intervalul orar 4:00-20:00, în vederea igienienizării bazinelor de la Stația de Pompare Salcia:

Joi, 7 noiembrie 2024, în intervalul orar 04:00-20:00, se oprește alimentarea cu apă, în satul Bistrița, de pe raza teritorială a UAT Piatra-Olt, în vederea igienienizării bazinelor de la Stația de Pompare Salcia. Pe parcursul lucrărilor poate apărea fenomenul de turbiditate al apei și fluctuații de presiune în orașul Piatra-Olt, în comuna Slatioara, precum și în satul Salcia! Vă mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze pentru disconfortul creat!” transmite CAO.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Investiții majore în sănătatea mintală din județul Olt: Consiliul Județean accesează fonduri pentru extinderea spitalelor din Slatina și Schitu

Consiliul Județean Olt demarează o amplă strategie de modernizare și extindere a infrastructurii medicale dedicate psihiatriei și tratării adicțiilor....
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img