O asistentă de la Spitalul Balș a murit de COVID-19

Îți recomandăm

O asistentă de 47 de ani, din cadrul Spitalului Balș, a murit luni dimineața din cauza COVID-19. Femeia a fost confirmată cu virusul SARS-COV2 pe 16 octombrie, iar pe 18 octombrie s-a prezentat la internare. Starea asistentei s-a agravat, iar medicii Spitalului Balș au decis să o transfere, la Spitalul Caracal, unde a murit.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

ANUNȚ PUBLIC

Având în vedere art. 7, alin. 23 din Legea nr. 50/1991 privind autorizarea executării lucrărilor de construcții, republicată, cu...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img