Fănel Bădici: Am votat un președinte cu bun simț

Îți recomandăm

Printre oficialii olteni care au votat la prima ora a dimineții s-a numărat și președintele USR Olt, Fănel Bădici.

Acesta a votat în comuna Izbiceni, acolo unde de altfel este și primar.

”Am votat pentru un Președinte cu bun simț, curajos și profesionist, care va reprezenta România cu respect și bună-credință”, a postat acesta pe pagina sa de socializare.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img