Printre oficialii olteni care au votat la prima ora a dimineții s-a numărat și președintele USR Olt, Fănel Bădici.
Acesta a votat în comuna Izbiceni, acolo unde de altfel este și primar.
”Am votat pentru un Președinte cu bun simț, curajos și profesionist, care va reprezenta România cu respect și bună-credință”, a postat acesta pe pagina sa de socializare.










