Deși masca a devenit obligatorie în aer liber în tot mai multe orașe și județe, există o serie de motive pentru care oamenii o pot da jos.Cei care stau la terase și mănâncă sau fumează își pot da măștile jos. Ludovic Orban a explicat și că „Am înțeles de la cei care aleargă că le este greu, nici ei nu trebuie să poarte mască”.
Îți recomandăm
Articolul precedent
Articolul următor
- Advertisement -
Știrile Zilei
Investiții majore în sănătatea mintală din județul Olt: Consiliul Județean accesează fonduri pentru extinderea spitalelor din Slatina și Schitu
Consiliul Județean Olt demarează o amplă strategie de modernizare și extindere a infrastructurii medicale dedicate psihiatriei și tratării adicțiilor....










