Fetiță de 3 ani, la spital cu supradoză de droguri

Îți recomandăm

Medicii de la Spitalul Județean din Constanța au avut un șoc, atunci când o femeie și-a adus fetița la spital cu simptome ale unei supradoze de droguri.

Fetița de doar 3 anișori a ajuns la spital cu simptome similare unei supradoze de droguri, dar deocamdată nu se știe cum i-au fost administrare.

Medicii au testat-o, iar fetița a ieșit pozitivă la canabis.

Deocamdată nu se cunosc detaliile acestui caz șocant, dar medicii îi oferă toate îngrijirile fetiței. Cel mai probabil va începe și o anchetă a celor de la Protecția Copilului pentru a se afla cum a reușit o fetiță de 3 ani să ajungă la spital cu supradoză de droguri.

Sursă: stiripesurse.ro

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Fotbal: CSM Slatina vs. SCM Râmnicu Vâlcea

Sâmbătă, pe teren propriu, echipa CSM Slatina va disputa primul meci de pregătire al verii, în compania formației SCM...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img