Gigel Ştirbu s-a autoizolat!

Îți recomandăm

Deputatul PNL de  Olt, Gigel Ştirbu, a decis să se izoleze pentru următoarele 14 zile, după ce a fost în apropierea senatorului Chițac, depistat pozitiv cu coronavirus.

Omului politic a precizat că va ţine legătura cu prietenii şi apropiaţii domniei sale cu ajutorul reţelelor de socializare. În această dimineaţă i-au fost luate probe pentru detectarea virusului COVID 19, iar în zilele următoare va apărea şi rezultatul: „Ținând cont de faptul că am avut contact direct cu senatorul Chitac, voi respecta toate procedurile legale şi începând de azi m-am autoizolat pentru o perioadă de 14 zile. Voi comunica cu dumneavoastră prin intermediul mijloacelor electronice.”Senatorul Chițac a fost confirmat cu coronavirus, după ce acesta a participat la o reuniune NATO, peste hotare

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Evaluarea Națională: Astăzi, 24 iunie, elevii susțin proba la Matematică

Elevii de clasa a VIII-a susțin miercuri proba scrisă la Matematică din cadrul Evaluării Naționale 2026.Examenul începe la ora...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img