Mario De Mezzo: „Victoria este a Slatinei și a slătinenilor!”

Îți recomandăm

Candidatul PNL, Mario De Mezzo a câștigat alegerile din Slatina cu peste 3500 de voturi.

„Victoria este a Slatinei și a slătinenilor. Este doar victoria lor. Este clar că nemulțumirea lor față de actuala conducere, de o administrație incompetentă, frustrarea lor față de disprețul cu care au fost tratați și toate minusurile de aici pe care eu nu am făcut altceva decât să le pun în lumină, au vorbit astăzi prin ștampila de vot. Slătinenii au venit și au votat cu sete. Unii dintre ei susținându-mă pe Facebook, alții pe TikTok, alții dintre ei venind cu mine în partid, sau doar fiindu-mi alături printr-un claxon sau o fotografie. Cu toții au crezut în mine și au votat cu sufletul. Le mulțumesc din suflet, este victoria noastră, a slătinenilor onești!”, a declarat Mario De Mezzo la aflarea rezultatelor.

Prezența la vot în Slatina a fost de aproape 50%.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Anunț public Găneasa

ANUNŢ PUBLIC PRIMARIA COMUNEI GĂNEASA anunţă publicul interesat asupra decizieide emitere a avizului de mediu pentru...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img