O femeie a sunat la 112 pentru că soțul ei și-ar fi ucis fiica și ar fi incendiat casa

Îți recomandăm

O femeie din București a apelat luni, 16 ianuarie, numărul de urgență 112 și a sesizat faptul că soțul ei și-a ucis fiica și apoi a incendiat casa.

Victima a fost scoasă din casă, fiind tăiată în jurul gâtului și se afla în stare de inconștiență.

Totodată, din casă a fost scos și un minor în vârstă de 7 ani, în viață, fără semne de violență.

Bărbatul a fost reținut și se află în custodia polițiștilor.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img