O tânără de 19 ani a ajuns la spital, după ce s-a aruncat de la etajul întâi al unei clădiri

Îți recomandăm

O tânără de 19 ani a fost transportată la spital, joi seară, după ce s-a aruncat de la etajul întâi al unei clădiri din Timişoara. Poliţiştii fac verificări pentru a stabili ce s-a întâmplat, informează stiripesurse.ro.

Potrivit IPJ Timiş, poliţiştii Secţiei 1 Timişoara au intervenit, joi seara, după ce s-a semnalat faptul că o tânără s-ar fi aruncat de la etajul 1 al unui imobil situat pe strada Gheorghe Asachi din municipiul Timişoara.

Poliţiştii au stabilit că sesizarea se confirmă, fiind vorba de o tânără în vârstă de 19 ani. Ea a fost transportată la spital în vederea acordării îngrijirilor medicale de specialitate.

În continuare, poliţiştii fac verificări pentru stabilirea tuturor cauzelor şi împrejurărilor în care a avut loc evenimentul, în vederea luării măsurilor legale care se impun.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Vârsta de pensionare crește pentru femei din iulie 2026

Începând cu luna iulie 2026, femeile care îndeplinesc criteriile prevăzute de lege vor putea solicita pensia pentru limită de...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img