Olt: jandarmii, polițiștii și pompierii de frontieră au donat sânge

Îți recomandăm

Jandarmii, polițiștii și pompierii de frontieră din Olt au donat sânge. De asemenea, personalul care a fost diagnosticat cu noul coronavirus, depășind cu bine afecțiunea, a donat plasmă pentru cei care luptă acum cu boala.

Campania „Pentru ca alții să trăiască, donează plasmă!” va continua și în perioada următoare.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Paul Stănescu susține că PSD a greșit refuzând colaborarea cu AUR

Senatorul PSD Paul Stănescu, fost secretar general al partidului, a declarat marți seară că social-democrații au greșit atunci când...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img