Președintele PSD Olt a fost întrebat de jurnaliști dacă va mai candida.
Răspunsul acestuia a fost unul clar, dar nu a precizat și pentru ce funcție.
„Cu siguranță voi candida. Acum, să vedem la ce”, a declarat șeful CJ Olt.
Marius Oprescu este la cel de al doilea mandat în fruntea Consiliului Județean Olt, dar există voci care susțin că acesta va deschide listele pentru Camera Deputaților.









