Primarul municipiului Slatina a fost operat și se află în afara oricărui pericol

Îți recomandăm

Primarul municipiului Slatina, Mario De Mezzo, a ajuns de urgență la spital după un accident cu bicicleta suferit în Parcul Tineretului din municipiu.

După ce i s-au efectuat mai multe investigații medicale la Spitalul de Urgență Slatina a fost transferat, la cerere, la un spital din Capitală.

Primarul a fost operat la șold în acestă dimineață, starea sa de sănătate este una bună, însă va avea nevoie de câteva zile de recuperare.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Dr. Renică Diaconescu, desemnat „Personalitatea Anului – Inovație în Neurologie”. Primăria Slatina îi acordă Diploma de Merit

Primăria municipiului Slatina va acorda, în cadrul ediției din acest an a evenimentului „Gala Laureaților”, titlul „Diplomă de Merit...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img