Un cadavru a fost găsit pe un câmp la ieșire de pe autostrada A1

Îți recomandăm

Cadavrul unei persoane a fost găsit pe un câmp la ieşirea de pe A1, în localitatea Olteni, poliţiştii efectuând cercetări pentru identificarea acestuia, a anunţat vineri seara IPJ Dâmboviţa, transmite Agerpres.

La data de 5 aprilie a.c., în jurul orei 15,15, poliţiştii din cadrul Secţiei nr. 10 Poliţie Rurală Petreşti au fost sesizaţi cu privire la faptul că pe câmpul din apropierea bretelei de ieşire de pe autostrada A1, în satul Olteni, a fost observat cadavrul unei persoane”, precizează IPJ Dâmboviţa.

Conform sursei citate, a fost constituită o echipă complexă de cercetare, condusă de către un procuror de la Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa.

Toate activităţile sunt în curs de desfăşurare”, informează IPJ Dâmboviţa.

Sursă: digi24.ro

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Ziua Universală a Iei, celebrată la Biblioteca Județeană Olt „Ion Minulescu”

Ziua Universală a Iei, cămașa tradițională românească, a fost celebrată la Biblioteca Județeană Olt „Ion Minulescu”, alături de copiii...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img