Consilierul judeţean PNL Olt, Florea Niculae, a încetat din viață, fiind răpus de COVID-19. Anunțul a fost făcut de Liviu Voiculescu, președintele PNL Olt:
„Cu regret anunțăm dispariția colegului nostru, consilierul județean Niculae Florea, răpus în această dimineața de acest virus necruțător.Dumnezeu Să te Odihnească, prieten drag ! ”, a scris pe pagina sa de socializare liderul PNL Olt.










