Un consilier județean din Olt a murit

Îți recomandăm

Consilierul judeţean PNL Olt, Florea Niculae, a încetat din viață, fiind răpus de COVID-19. Anunțul a fost făcut de Liviu Voiculescu, președintele PNL Olt:

„Cu regret anunțăm dispariția colegului nostru, consilierul județean Niculae Florea, răpus în această dimineața de acest virus necruțător.Dumnezeu Să te Odihnească, prieten drag ! ”, a scris pe pagina sa de socializare liderul PNL Olt.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img