Zilele Orașului Balș vin cu distracție și muzică bună

Îți recomandăm

În perioada 7-8 Septembrie se vor desfășura Zilele Orașului Balș, pe strada Frații Buzești – Zona Târgului. Evenimentul va aduna la un loc nume mari ale muzicii actuale. Printre artiștii care vor urca pe scenă pentru a încinge atmosfera se numără Connect-R, Misha, Georgiana Lobonț și Partydul Kiss FM.
Cu mare bucurie vă anunțăm că se apropie Zilele Orașului Balș! Pe 7-8 septembrie, vă așteptăm să vă alăturați distracției și muzicii bune cu artiști de top: Connect-R, Misha, Georgiana Lobonț și Partydul Kiss FM.

 Pe lângă acest line-up fantastic, vom avea și un program special cu muzică populară pentru a vă bucura și de tradițiile noastre autentice! Așadar, dragi prieteni, vă așteptăm la două zile de distracție și voie bună în orașul nostru. Ne vedem pe 7-8 septembrie pe strada Frații Buzești – Zona Târgului.” au transmis reprezentanții primăriei Balș.

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img
Știrile Zilei

Condimentul care ține păianjenii și muștele departe de casă

Păianjenii, muștele, moliile și alte insecte își pot face cu ușurință loc în locuințe, mai ales prin ferestrele și...
- Advertisement -spot_img

Citește mai multe

- Advertisement -spot_img